dr Sylwia Grzybowska-Detka

Rejestracja: 22 658 04 56 lub 783 959 687, koszt konsultacji: audiologia i foniatria - 180 zł

dr Sylwia Grzybowska-Detka

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Lekarz Rezydent w trakcie specjalizacji z otorynolaryngologii w Klinice Otolaryngologii CMKP w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim. W 2018 roku wszczęcie przewodu doktorskiego pt. „Ocena drożności górnych dróg oddechowych za pomocą nowoczesnych metod diagnostycznych u dzieci ze szczególnym uwzględnieniem układu chłonnego gardła”.

Doświadczenie zawodowe

Asystent w Klinice Otorynolaryngologii,Chorób Głowy i Szyi w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Olsztynie. Ponadto pracowała jako Asystent w Katedrze Otorynolaryngologii,Chorób Głowy i Szyi w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Olsztynie. Prowadziła zajęcia kliniczne z otorynolaryngologii ze studentami Wydziału Lekarskiego, English Division oraz Pięlęgniarstwa Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Uczestnik wielu konferencji naukowych oraz szkoleń laryngologicznych w Polsce i zagranicą. Specjalizuje się w leczeniu chorób nosa, zatok przynosowych, gardła, krtani i uszu.

Wykonuje badania endoskopowe oraz screeningowe. Diagnozuje i leczy także schorzenia związane z zaburzeniami słuchu u dzieci ( od 3 roku życia ) i u dorosłych.

Centrum Zdrowia MDM

ul. Polna 30B, Warszawa Tel. 22 658 04 56 kom.: 783 959 687 email: rejestracja@czmdm.pl