Dr n.med. Agnieszka Kaliszek-Kiniorska,

Rejestracja: 22 658 04 56 lub 783 959 687, koszt konsultacji: 300 zł
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
12:00
13:00
14:00
15:00

Poniedziałek

No events available!

Doktor Nauk Medycznych
Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie 1996
Specjalizacje
Neurologia II stopnia 2005

Pracę Doktorską, zatytułowaną „Udział leptyny w procesie gojenia się okołoporodowych uszkodzeń mózgu”, obroniła na  Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w październiku 2018 roku.
Staż podyplomowy  z zakresu pediatrii odbywała w szpitalu w Chambéry we Francji i  warszawskich klinikach AM.   Studia medyczne ukończyła w Warszawskiej Akademii Medycznej w latach 1990- 1996. W latach 1997-2005 pracowała na stanowisku asystenta
w Zakładzie Neuropatologii Rozwojowej i Klinicznej w Instytucie Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej PAN w Warszawie. Jest współautorką kilku prac z zakresu neuropatologii rozwojowej. Swoje osiągnięcia prezentowała na konferencjach krajowych i zagranicznych w tym w Atenach i Paryżu.
Otrzymała 3-letnie stypendium Rządu Francuskiego w Montpellier. Pięcioletnia specjalizacji z neurologii w Klinice Neurologicznej przy ul. Banacha w Warszawie. Przez kilka lat pełniła funkcję sekretarza Stowarzyszenia Neuropatologów Polskich. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Neurologicznego.

Jej zainteresowania z zakresu neurologii obejmują szeroki zakres:  poczynając od leczenia bólu o różnym natężeniu, występującego w życiu codziennym, aż po ciężkie przypadki kliniczne. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło jej pogłębić wiedzę na temat leczenia schorzeń neurologicznych, w tym zespołów otępiennych, łącznie z objawami psychiatrycznymi, które im towarzyszą.

Systematycznie podnosi swoje umiejętności zawodowe poprzez uczestnictwo w licznych kursach, szkoleniach i sympozjach naukowych z zakresu neurologii.

 

leczone choroby:

 

Choroby neurologiczne

Neuropatia

Nerwoból

Bóle głowy

Bóle korzeniowe

Choroba Alzheimera

Choroba Huntingtona

Choroba Parkinsona

Choroby genetyczne

Choroby mięśni

Choroby nerwowo-mięśniowe

Drżenie

Guzy mózgu

Miastenia

Migrena

Mrowienia i drętwienia

Otępienie

Padaczka

Polineuropatia

Porażenie nerwu

Przemijający atak niedokrwienny (TIA)

Stan poudarowy

Stwardnienie rozsiane

Stwardnienie zanikowe boczne

 

Centrum Zdrowia MDM

location_onul. Polna 30B, 00-635 Warszawa
phoneTel.: 22 658 04 56
phone_androidkom.: 783 959 687
emaile-mail: rejestracja@czmdm.pl